Panele 3d Łódź

Panele 3d Łódź. Wysoka jakość płytek gipsowych przemawia za jej popularnością i wszechobecnością na terenie całego kraju. Dawniej ten materiał dekoracyjny był tylko dostępny dla klientów biznesowych, którzy poszukiwali oryginalnych i nowoczesnych dekoracji do swoich biur czy salonów. Aktualnie takie dekoracje ścienne 3d, jak panele gipsowe, są dostępne dla ogółu, więc coraz większe grono inwestorów budowlanych i architektów wnętrz poleca swoim klientom, aby zdecydowali się na  wybór dekoracyjnych ściennych płyt 3d. Zwracają uwagę na atrakcyjną cenę takich dekoracji, ich wysoką jakość, a zarazem trwałość, która pozwala cieszyć się pięknym efektem płytek dekoracyjnych przez okres wielu lat. Po roku bądź kilku latach nadal są one w świetnym stanie, więc zawsze możemy pozwolić sobie na ich przemalowanie. Wystarczy tylko skorzystać z polecanych farb do dekoracyjnych paneli ściennych 3d wykonanych z gipsu. Mamy wtedy pewność, że nadadzą one panelom właściwej struktury i będą skutecznie podkreślały kolor, na którym nam zależy. Zanim jednak będziemy mogli sobie na to pozwolić, wcześniej należy zadbać o bezpieczny i skuteczny montaż dekoracyjnych płytek ściennych 3D.

Panele 3d Łódź

3d dekoracyjne panele Łódź-łatwy montaż

Montaż rozpoczynamy poprzez dokładne zaplanowanie układu 3d płytek ściennych. Dobrze będzie skupić się na ich wzorze oraz wielkości. Dzięki temu nie będziemy musieli poświęcić już tak wiele czasu na docinanie paneli dekoracyjnych 3d. Kolejne zadanie polega na przygotowaniu ściany, poprzez jej gruntowanie. Dbamy więc o to, aby ściana była czysta, gładka i sucha. W ten sposób dekoracyjne panele ścienne 3d  z gipsu będą o wiele lepiej przylegały do takiej powierzchni. Trzeci etap to klejenie płytek 3d ściennych, które tak naprawdę zaczyna się od szlifowania ich krawędzi  za pomocą zwykłego papieru ściernego. Posiadając specjalny klej do tapet bądź klej do powierzchni gipsowych nakładamy go równomiernie na wewnętrzną część paneli. Jest również możliwość utworzenia pięciu placków z klejem, po rogach i na samym środku. Natomiast o wiele lepszą przyczepność  zapewnia nam pierwsza metoda klejenia paneli dekoracyjnych. Wykończenie ścian i płytek 3d po ich położeniu polega na ich zagruntowaniu farbą podkładową. Czynimy to dopiero po 5 godzinach. Natomiast po kolejnych 4 godzinach możemy już przejść do malowania paneli farbą lateksową bądź akrylową.

Panele 3d Łódź

Ścienne panele 3d Łódź-piękne i nowoczesne wnętrze

Tak zamontowane dekoracyjne ścienne 3d panele gipsowe będą pięknie prezentować się w każdym wnętrzu, od nowoczesnego po klasyczne. Pewne dekoracyjne 3d panele gipsowe możemy umieścić tylko na pewnej powierzchni ściany. Na przykład niektórzy w taki sposób starają się podkreślić kino domowe w swoim salonie bądź kącik relaksacyjny, w pobliżu którego znajduje się sofa i lampka. Sami możemy określić, jaki wystrój będzie odpowiadał nam najbardziej, a następnie wyszukać ścienne  panele 3d, które będą najbardziej do niego pasować.