Panele 3d Wrocław

Szukasz pomysłu na nowoczesne i oryginalne aranżacje wnętrz? Jeśli tak, to zwróć uwagę na wspaniałe efekty wizualne, które posiadają ścienne panele gipsowe 3d. Aktualnie spełniają one oczekiwania wielu klientów korzystających z pomocy architektów i projektantów wnętrz. Od nich dowiadują się, jakie zalety posiadają te dekoracje ścienne 3d  i są jeszcze bardziej pewni, że już niedługo powinny one pojawić się w ich domach, mieszkaniach i biurach. Wykonane są z ekologicznego gipsu i dodatkowych komponentów, które sprawiają, że gipsowe 3d panele dekoracyjne zyskują na elastyczności, wytrzymałości. Zachowują jeszcze odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.

Panele 3d Wrocław

Panele dekoracyjne 3d Wrocław - kuchnia i łazienka

Tak wykonane płytki ścienne z gipsu są przygotowane do zastosowania nawet w pomieszczeniach narażonych na wyższy stopień wilgoci, a mianowicie kuchnia i łazienka. Na rynku budowlanym pojawiają się jeszcze inne rodzaje paneli trójwymiarowych, natomiast nie posiadają już tak cennych parametrów. Przez to ich zastosowanie w takich pomieszczeniach mogłoby skutkować pojawieniem się grzybów i pleśni na ścianie. Przez to bezpieczniej będzie, jeśli zdecydujemy się na profesjonalne  ścienne 3d płytki gipsowe.

Panele 3d Wrocław

Panele 3d Wrocław - zalety:

- różnorodność wzorów, kolorów i kształtów

- lekkie, wytrzymałe

- odporne na uszkodzenia mechaniczne i zniekształcenia

- skutecznie wentylują powietrze, dzięki czemu ścianom o wiele łatwiej jest oddychać

- nietoksyczne, ekologiczne

- niepalne, pozbawione lotnych związków mineralnych.

Panele 3d Wrocław

Płytki gipsowe ścienne 3d posiadają wspólną cechę, a mianowicie wypukły motyw dekoracyjny. Taki motyw ukazuje fale, okręgi, kwadraty, prostokąty czy inne kształty. Dzięki temu tworzą trójwymiarowy obraz, który można następnie układać w poziomie i pionie. Po nałożeniu paneli 3d na ścianę jest możliwość ich pomalowania na dowolny kolor. Dzięki zastosowaniu farb strukturalnych i metalicznych uda się nam uzyskać wyrazisty wystrój aranżacji. Natomiast jasne odcienie bieli i beżu gwarantują uzyskanie delikatnego efektu, który świetnie sprawdza się w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach.

Panele 3d Wrocław

Jak każdy materiał budowlany, w tym także panele dekoracyjne 3d posiadają pewne wady. Jednak jest ich tylko kilka, a tak naprawdę jedna. A mianowicie wymagają one posiadania równego podłoża, ściany czy sufitu. Tylko na takich powierzchniach są w stanie się dobrze utrzymywać przez okres wielu lat. Należy pamiętać, aby do pomieszczeń narażonych na dużą wilgotność wybrać specjalne dekoracyjne panele gipsowe 3d, które będą mogły sobie z tym skutecznie poradzić.