Panele gipsowe Wrocław

Wygląd ścian w naszych mieszkaniach, domach i biurach ma dla nas duże znaczenie. Decyduje często o tym, jak się czujemy w takich pomieszczeniach, jak salon, kuchnia, łazienka czy wiele innych. Jeśli chcemy poprawić swoje samopoczucie, a zarazem pozostałych domowników, to należy przyjrzeć się ciekawym możliwościom, które posiadają dekoracyjne panele gipsowe Wrocław.

Panele gipsowe Wrocław

Ścienne 3d płytki gipsowe Wrocław: dekoracja ścian

Trójwymiarowe wzory paneli zyskują na popularności od wielu lat, a swoje początki miały oczywiście poza granicami naszego kraju. Powstały na bazie gipsu wraz z dodatkiem naturalnych składników, dzięki którym dekoracyjne panele  gipsowe zyskały na swojej wartości. Ich główne parametry to wytrzymałość na uszkodzenia, zadrapania, zniekształcenia. Możemy więc być pewni, że ich minimalne uderzenie czy przyciśnięcie nie przyczyni się do pojawienia na nich odkształcenia.

Panele gipsowe Wrocław

Dodatkowe zabezpieczeni takich paneli to ich paro-przepuszczalność, dzięki czemu ściany oddychają tak, jak powinny i nie dochodzi do powstawania zbędnej pleśni czy grzybów. Do wyboru mamy różnorodne ścienne gipsowe panele 3d, z geometrycznymi i asymetrycznymi wzorami. Dla osób uwielbiających klasyczne i nowoczesne wnętrza zostały przygotowane falujące wzory, natomiast dla prawdziwych indywidualistów i osób z charakterem panele o różnorodnych, ostrych kształtach. Pozwala to na dopasowanie faktury paneli trójwymiarowych do każdego wystroju wnętrza. Dynamiczne wzory świetnie pasują do nowoczesnych aranżacji. Natomiast ciepły i przytulny charakter wnętrza najlepiej oddają gipsowe panele dekoracyjne imitujące kamień i cegłę.

Panele gipsowe Wrocław

Dekoracyjne panele gipsowe Wrocław: ozdabiamy ściany

Dlaczego warto montować dekoracyjne płytki ścienne z gipsu? Pełnią rolę wyjątkowego elementu ozdobnego, dla pojedynczego fragmentu ściany, jak i jej całości. Można je dowolnie montaż, w wielu wzorach, a zarazem zestawić z innymi dekoracjami domowo-biurowymi. Montaż wymaga zaopatrzenia się w kilka prostych narzędzi i zajmuje nam tylko chwilę. Za tak niewielkie pieniądze będziemy mogli cieszyć się trójwymiarowym efektem w naszym mieszkaniu i biurze każdego dnia. Kto by tak nie chciał? Chyba każdy, a wystarczy przecież tylko spróbować. Zamówienie odbywa się online, gdyż większość producentów paneli dekoracyjnych zdecydowała się na taką drogę sprzedaży. Pozwala to klientom w przeciągu kilku chwil zapoznać się z bogatym asortymentem takich paneli i wybrać te, które okazują się dla nich najlepsze.