Dostawa

Dostawa produktów w sklepie Panelegipsowe.pl
Uwaga! Każda przesyłka jest ubezpieczona. Przy odbiorze należy sprawdzić czy dostarczony towar jest zgodny z zamówieniem oraz czy nie posiada uszkodzeń mechanicznych. Jedyną podstawą ewentualnej reklamacji jest protokół szkody sporządzony w obecności kuriera.


Jaką firmą kurierską wysyłamy paczki?
Produkty zamawiane w sklepie Panelegipsowe.pl wysyłamy firmą kurierską DPD lub Poczta Polska z którymi mamy podpisane stałe umowy, dzięki którym możemy zaproponować klientom bezpieczny i szybki transport. 

Ile wynosi koszt dostawy?
Wysyłka paneli 3d odbywa się tylko w skrzynio paletach ze względu na dbałość i jakość dostarczanego towaru.
Koszt wysyłki przesyłek paletowych wynosi 123 zł (dotyczy gipsowych paneli 3D, płytek). 
Przy zamówieniu na większe ilości prosimy o wcześniejszy kontakt abyśmy mogli wycenić koszty wysyłki. Koszty uzależnione są od wymiarów i wagi paczki. Uwaga: transport przesyłek paletowych obejmuje dostawę pod wskazany adres przed budynek, nie obejmuje wnoszenia produktów do budynku. 

Ile czasu trwa realizacja zamówienia?
Panele dekoracyjne ścienne dostępne "od ręki",wysyłka w ciągu 24h od zamówienia
Staramy się realizować zamówienia jak najszybciej, najczęściej wysyłamy od razu po zaksięgowaniu wpłaty.  
Czas transportu to 24-48 godzin w dni robocze od momentu wysłania przesyłki, najczęściej dostawa jest następnego dnia roboczego.
Firma DPD informuje naszych klientów o dostawie przesyłki przy pomocy wiadomości mailowej w dniu wydania paczki kurierowi.
Firma Poczta Polska kontaktuje się telefonicznie z klientami  w dniu dostarczenia przesyłki
Bardzo sporadycznie (kilka razy w roku) zdarzają się opóźnienia w dostawie wynikające z przyczyn niezależnych (losowych), aczkolwiek dokładamy wszelkich starań, by otrzymywali Państwo zamówiony produkt w terminie. W przypadku opóźnienia bardzo prosimy o kontakt, pomożemy w ustaleniu statusu przesyłki.