O firmie

Początki działalności naszej firmy sięgają roku 2001, a dziś możemy pochwalić się własną fabryką wybudowaną w Moskwie. Przez kilkanaście lat zdobywaliśmy cenne doświadczenie na rynkach niemieckim, rosyjskim i brytyjskim. Teraz mamy przyjemność zaoferować panele 3d gipsowe również Klientom z Polski. Pracujemy na sprzęcie z Niemiec, a podczas produkcji stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Wykorzystujemy specjalne technologie, dzięki czemu możemy zaproponować Klientom najlepsze rozwiązania, jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Efektem końcowym są panele 3d dekoracyjne charakteryzujące się wysoką jakością, a zarazem estetyką.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość produktu zależy od wykorzystanej podczas jego tworzenia technologii oraz materiałów, dlatego szczególny nacisk kładziemy na klasę użytych surowców. Nasze dekoracyjne panele ścienne są nie tylko trwałe, ale również ekologiczne i nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, co czyni je idealną propozycją do zaaranżowania mieszkań. Jako producent możemy zaproponować atrakcyjną cenowo ofertę, a oprócz tego zajmujemy się także montażem paneli ściennych.

Ponieważ wiemy, że gusta bywają różne, przygotowaliśmy dla naszych Klientów panele 3d ścienne w wielu wzorach do wyboru. Można je malować na dowolny kolor i nawiercać, dzięki czemu dają wiele możliwości aranżacyjnych podczas projektowania wystroju wnętrz. Ze względu na swoją ognioodporność z powodzeniem sprawdzą się także jako obudowa kominka. Korzystając z naszych usług mogą Państwo stworzyć niezwykłe dekoracje w dowolnym pomieszczeniu.

Wszelkim naszym działaniom przyświeca jeden cel – zapewnić Klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy chętnie posłużą radą i podpowiedzą jakie rozwiązania będą najbardziej korzystne. Wiedza naszych pracowników poparta jest doświadczeniem zdobywanym przez wiele lat działalności. Oferujemy panele gipsowe najwyższej jakości, które objęte są gwarancją co dodatkowo podkreśla ich klasę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!