Współpraca

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy partnerów handlowych na terenie całego kraju oraz Europy. Nasza oferta współpracy skierowana jest do firm handlowych, dystrybucyjnych, hurtownii  oraz osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie prac remontowych i wykończeniowych w budownictwie oraz projektantów wnętrz i architektów.

Panele gipsowe  to unikalne miejsce w wirtualnej przestrzeni, dostarczające szeroki asortyment do wyposażenia oraz dekoracji wnętrz. Dbamy o to, aby wciąż rozwijać naszą ofertę o kolejne, stylowe artykuły, pochodzące od cenionych w świecie producentów. Umiejętnie dobieramy partnerów, ponieważ naszym głównym celem jest zadowolenie klientów.

Jesteś w trakcie realizacji projektu dla swojego klienta?

Poszukujesz nieszablonowych rozwiązań?

Interesuje Cię wyłącznie wysoka jakość i konkurencyjne ceny?

To co robisz jest ważne, a my o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę współpracy
Nie trzymamy się jednego schematu, słowem – możesz mieć pewność, że potraktujemy Cię indywidualnie i wspólnie ustalimy wszelkie szczegóły. Relacje stanowią dla nas unikalną wartość i z tego też względu, przy długodystansowej współpracy, nagradzamy naszych partnerów biznesowych wyjątkowo atrakcyjnym systemem rabatowym. Oferujemy Tobie także profesjonalne doradztwo techniczne.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą który chce poszerzyć swoją ofertę  to zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Wspolpraca erplus
 

Projektowanie i wykonawstwo własnych form i wyrobów pozwala oferować nieskończenie atrakcyjną ofertę!